Telewizja za darmo w sieci

Całkiem niedawno, natrafiłem na ciekawy temat na jednym z forum o telewizji w internecie. Zaciekawiło mnie to, więc postanowiłem trochę poszperać w sieci. Natrafiłem na wiele stron, gdzie można znaleźć sporo kanałów z różnych platform cyfrowych, i to za darmo. Poniżej zamieszczam screeny i linki do nich. Mam nadzieję że wam się przyda.

https://videostar.pl/tv – jest to chyba najlepszy moim zdaniem, a co najważniejsze legalny serwis w którym znajdziemy dostęp do bezpłatnej telewizji. Aby oglądać telewizję bez żadnych limitów, należy się tylko zarejestrować. Co prawda jakość oglądania bezpłatnych stacji pozostawia wiele do życzenia, jednak słowo „bezpłatne” powinno nam to srogo wynagrodzić.

http://inatv.pl/ciekawy serwis w którym znajdziemy bardzo dużą bazę stacji telewizyjnych.

http://tele-wizja.com/ – to duży zbiór najpopularniejszych stacji telewizyjnych dostępnych w Polsce.

 

WEEB TV to usługa która pozwala na „bezpłatne” oglądanie polskiej telewizji przez internet.  Jest jednak jeden haczyk – bezpłatnie oglądasz tylko przez pewien okres czasu –  przez 30 – 60 minut (czas zależny jest od zużytego transferu wideo – 100 MB, i jakości obrazu – Standard, HD). Po wykorzystaniu limitu następuje blokada adresu IP i musimy odczekać czas blokady by ponownie móc korzystać z telewizji. Mamy jednak możliwość wykupienia konta premium, które zapewni nam oglądanie telewizji bez jakichkolwiek ograniczeń. Szczegóły na WEEB TV

weeb.tvGratka dla tych którzy oglądają transmisje sportowe w sieci. Serwis meczyki.pl posiada ogromny wybór transmisji wszystkich wydarzeń sportowych każdego dnia. Polecam wszystkim.Ciekawym serwisem jest http://www.telewizja.internetowa.online.ooj.pl, posiada on ogromną ilość programów on-line, które nie wszyscy posiadamy w naszych domach.Tutaj kolejna strona gdzie można oglądać telewizję w sieci – http://www.megawypas.pl/

Również strona o nazwie LIVE-ONLINE-TV proponuje dużą ilość bezpłatnych programów. Jakość odtwarzania oczywiście zależy od szybkości posiadanego łącza internetowego.

 

elpcmaniak

Informatyk z zawodu, interesuję się majsterkowaniem i elektroniką. Po godzinach lubię tworzyć...Kocham góry!

Poczytaj jeszcze...

4 komentarze

 1. montaż anten Gorzów napisał(a):

  Tresc bliska kazdemu, zalecam literature,
  montaż anten Gorzów http://www.mobiserwis.com.pl/

 2. Tv online napisał(a):

  Bardzo dobra strona z darmowa telewizja online jest http://inatv.pl

 3. allpia napisał(a):

  Ciekawy serwis w którym znajdziemy bardzo dużo kanałów http://kabeltv.pl/

 4. makbet napisał(a):

  Opisy stacji telewizyjnych, transmisje na żywo dostępne za darmo na http://telewizja-online.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *