Program nagradzania za korzystanie z wyszukiwarki Bing

Wiedzieliście że Microsoft stworzył program promujący wyszukiwarkę Bing? Powiedzmy sobie szczerze – Bing jest wyszukiwarką niestety mało popularną. Microsoft zapewne dobrze o tym wie, więc by zachęcić internautów do używania Binga wymyślił program nagradzania za korzystania z tej wyszukiwarki. Na razie program działa w USA, a od niedawna w Wlk. Brytanii. Czy zadziała w Polsce? Nie wiadomo.

Aby mieć możliwość zarabiania, musimy posiadać konto w usłudze Microsoft Reward. Wówczas  za każde wyszukiwanie w Bing będziemy nagradzani trzema punktami, za które można nabyć rozmaite nagrody a także kupony do wykorzystania w sklepach i punktach gastronomicznych.

Oczywiście niestety Microsoft nie ułatwił użytkownikom drogi do wzbogacania się. Jeśli korzystamy z innych wyszukiwarek niż Edge dzienny limit punktów wynosi tylko 30, a w przypadku Edge dostajemy tych punktów dwa razy więcej. Po osiągnięciu 500 punktów, w czasie jednego miesiąca, awansujemy do drugiego etapu promocji, nagrody są atrakcyjniejsze, a dzienny limit wzrasta do 150.

elpcmaniak

Informatyk z zawodu, interesuję się majsterkowaniem i elektroniką. Po godzinach lubię tworzyć...Kocham góry!

Poczytaj jeszcze...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.