Najlepsze sportowe aplikacje na Androida

W tym artykule przygotowałem listę niektórych najlepszych sportowych aplikacji na system Android. Jeśli naprawdę jesteś fanatykiem sportu to jestem pewien, że każdy tu znajdzie coś dla siebie.

Eurosport.com

Na początek według mnie najlepsza aplikacja, dzięki której będziecie na bieżąco w centrum sportu. Ciągłe aktualizacje newsów, wyniki na żywo, czat i analizy ekspertów czynią tą aplikację naprawdę świetną. Polecam.

LINK DO APLIKACJI

Endomondo Sports Tracker

Twój osobisty (chyba najlepszy w tej dziedzinie) trener w telefonie. Aplikacja za pośrednictwem GPS podczas treningów, pokaże Ci czas, dystans, prędkość, kalorie i naniesie na mapę Twoje poczynania. Osiągnięciami możesz się dzielić ze znajomymi na facebooku:)

LINK DO APLIKACJI

runtastic

Kolejna świetna aplikacja dzięki której będziesz mógł śledzić na bieżąco swoje poczynania podczas wykonywanych treningów. Aplikacja rejestruje bieganie, jazdę na rowerze, dystans, czas, prędkość, kalorie, przewyższenie, tempo i sporządza mapę Twoich treningów w czasie rzeczywistym dzięki wbudowanemu GPS. Pozwala również dzielić się ze swoimi znajomymi swoimi osiągnięciami.

LINK DO APLIKACJI

RunKeeper

Jedna z tych aplikacji które pomagają w treningach. RunKeeper nakłada na mapę przebytą trasę, statystyki dotyczące tempa i czasu. Swoimi osiągnięciami możemy podzielić się ze swoimi znajomymi.

LINK DO APLIKACJI

LiveScore

Świetna aplikacja dzięki której będziesz śledził wyniki każdego meczu piłki nożnej, hokeja, koszykówki i tenisa na żywo. Polecam;) Na mojej Xperii J działa wyśmienicie.

LINK DO APLIKACJI

Macie swoje propozycje? Piszcie…

elpcmaniak

Informatyk z zawodu, interesuję się majsterkowaniem i elektroniką. Po godzinach lubię tworzyć...Kocham góry!

Poczytaj jeszcze...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.