Najlepsze aplikacje na Androida – część 3

Dawno już nie przedstawiałem swojej subiektywnej listy ulubionych i ciekawych aplikacji na Androida. W kolejnej części znajdziecie kilka ciekawych propozycji, które być może nie jednemu przypadną do gustu.

Trening Brzucha i Plecy Fitify

Jedna z moich ulubionych aplikacji do ćwiczeń. Zapewnia pełną sesję treningową brzucha i pleców. Dzięki niej zwiększymy swoją siłę mięśni, polepszymy balans i wydolność. POLECAM AKTYWNYM!!!

Link do aplikacji

POLA

Świetna aplikacja o nazwie Pola pomoże odnaleźć polskie wyroby i nie tylko. Wystarczy zeskanować kod kreskowy produktu i pojawi się Nam informacja czy dany producent opiera się na polskim kapitale, ma u nas swoją produkcję, tworzy wykwalifikowane miejsca pracy lub czy jest częścią zagranicznego koncernu.

Link do aplikacji

Zdrowe Zakupy

Ciekawa aplikacja gdzie dowiemy się jakie dany produkt zawiera E-składniki oraz jak one wpływają na nasz organizm. Wystarczy zeskanować kod kreskowy produktu.

Link do aplikacji

Mapa Turystyczna

Jedna z najlepszych moim zdaniem aplikacji do planowania wycieczek górskich. Ma wbudowaną w sobie nawigację co umożliwia każdemu prosto i szybko wyznaczenie trasy, wyświetlić jej przebieg na mapie, szacowany czas przejścia czy profil wysokościowy. Wskazuje także obecną lokalizację użytkownika. Polecam każdemu!

Link do aplikacji

Time Lapse camera

Ciekawa propozycja dla tych którzy szukają ciekawej i dobrej aplikacji do robienia filmów poklatkowych. Możemy za pomocą kilku kliknięć opublikować film na YouTube.

Link do aplikacji

Google Street View

Dzięki tej aplikacji odkryjemy zabytki z całego świata, zwiedzimy wnętrza m.in. muzeów, stadionów, restauracji i małych firm. Mamy również możliwość tworzenia zdjęć sferycznych i udostępniania ich innym użytkownikom. Polecam.

Link do aplikacji

FlashScore – wyniki na żywo

Dzięki tej aplikacji będziemy na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami sportowymi i wynikami na żywo. Przegląd statystyk, tabel zawodów i drabinek z prawie 30 dyscyplin i ponad 5000 rozgrywek na świecie.

Link do aplikacji

elpcmaniak

Informatyk z zawodu, interesuję się majsterkowaniem i elektroniką. Po godzinach lubię tworzyć...Kocham góry!

Poczytaj jeszcze...

1 Komentarz

  1. Dzięki za podrzucenie ostatniej apki, ta przyda mi się na sto procent! 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.