Koniec wsparcia dla Windows 8

System operacyjny Windows 8 nie będzie już niestety w żaden sposób aktualizowany przez Microsoft. W związku z  tym, jeśli znajdziemy w tym systemie błędy lub usterki, Microsoft nie wyda na nie żadnych łatek.

windows-8

Oznacza to, że użytkownicy systemu operacyjnego z biegiem czasu będą narażeni na coraz więcej awarii i problemów. Pozytywną informacją jest to, że wszyscy którzy na swoich urządzeniach mają Windows 8, mogą dokonać darmowej aktualizacji do systemu Windows 8.1, który nadal jest wspierany – za darmo. Gdy posiadamy już Windows 8.1 mamy możliwość zainstalować Windows 10 – najnowszy system operacyjny Microsoftu.

elpcmaniak

Informatyk z zawodu, interesuję się majsterkowaniem i elektroniką. Po godzinach lubię tworzyć...Kocham góry!

Poczytaj jeszcze...

2 komentarze

  1. Printex pisze:

    Nie znoszę korzystania z Windowsa 8, znacznie bardziej przekonują mnie starsze wersje systemu. 8 jest zwyczajnie niewygodny.

  2. MediaArena pisze:

    Zgadzam się z przedmówcą win8 nie był zbyt udanym systemem co przełożyło się na niska sprzedaż i pozostanie wielu ludzi na w7. Do tego teraz mamy już w10 który wydaje się być dobrym systemem ale w obliczy tylu oskarżeń o szpiegowanie też może się nie sprawdzić co nadal wzmocni pozycje windows 7 na rynku…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.