Gdzie legalnie oglądać telewizję w internecie

W sieci znajdziemy wiele sposobów na oglądanie telewizji. Większość stron, które znajdziemy w internecie, oferuje oglądanie wielu kanałów z przeróżnych platform za darmo (bez AdBlocka się nie obędzie). Czy one są legalne? Kwestia sporna. Dla tych, którzy nie posiadają telewizora w domu i nie chcą płacić abonamentu radiowo telewizyjnego, przedstawię poniżej listę serwisów, gdzie bez przeszkód będziecie mogli oglądać telewizje całkiem legalnie. Mam nadzieję że wam się przyda.

https://videostar.pl/tv – teraz o nazwie WP Pilot, jest to chyba najlepszy moim zdaniem, a co najważniejsze legalny serwis w którym znajdziemy dostęp do bezpłatnej telewizji. Aby oglądać telewizję bez żadnych limitów, należy się tylko zarejestrować. Co prawda jakość oglądania bezpłatnych stacji pozostawia wiele do życzenia, jednak słowo „bezpłatne” powinno nam to srogo wynagrodzić.

Ipla.tv – to jeden z największych serwisów internetowych, gdzie znajdziemy listę ponad 90 kanałów telewizyjnych. Są wśród nich zarówno popularne kanały Polsatu, jak i znane telewizyjne kanały filmowe, sportowe i rozrywkowe. Minusem w stosunku do propozycji Wp Pilot jest to, że udostępniane one są w ramach różnych pakietów. Pakiety z tradycyjnymi kanałami kosztują od 9,90 zł do 19,90 zł miesięcznie. Dla użytkowników sieci Plus znajdziecie ciekawe promocyjne ceny za pakiety. Osobiście korzystam z jednego.

player.pl – serwis umożliwia nam również oglądanie wielu kanałów tematycznych, informacyjnych czy sportowych. Dostępne one są w ramach pakietów które sobie trzeba wykupić. Przykładowo, za pakiety które usługodawca wprowadził dość niedawno (Plus, Live TV, Sport i Kids) zapłacimy mniej więcej od 5 do 15 zł miesięcznie.
Istnieją też aplikacje Player dla systemów Android i iOS – zatem telewizję możemy też oglądać na smartfonach lub tabletach.PlayNow – ciekawa rozwijająca się usługa wprowadzona przez sieć komórkową PLAY. Jako jedyny operator udostępnia swoim klientom w cenie abonamentu – legalny streaming muzyki oraz telewizję. Znajdziemy w niej 6 ciekawych pakietów do wyboru, w tym pakiety HBO, Kids czy Sport. Ceny wahają się od 5 zł do 25 zł za miesiąc.

A Wy macie jakieś swoje ciekawe propozycje? Piszcie w komentarzach.

elpcmaniak

Informatyk z zawodu, interesuję się majsterkowaniem i elektroniką. Po godzinach lubię tworzyć...Kocham góry!

Poczytaj jeszcze...

1 Komentarz

  1. Wp telewizja o tyle o ile jest stabilna i fajna ale dla tych którzy chcą oglądać za granicą muszą przejść skomplikowaną rejestracje. Obecnie korzystam z https://hejo.tv 80 kanałów, ponad 15 tys filmów VOD w tym wiele nowości 2018, 2019 r. Od tego miesiąca mają uruchomić również seriale online.
    Mogę szczerze polecić tym którzy jeszcze nie wybrali własnej telewizji internetowej. Telewizja online Hejo.tv można testować za darmo albo poprosić w mailu o 2 dniowy dostęp. Ceny 50 % niższe niż na wyżej wymienionych https://hejo.tv/premium/index

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.