Data premiery Windows 10

W końcu mamy oficjalne informacje o dacie premiery nowego systemu Microsoft Windows 10.
win10
A więc, 29 lipca Windows 10 jako bezpłatna aktualizacja systemów Windows 7 oraz Windows 8.1 będzie dostępny na 190 rynkach. Użytkownicy indywidualni mają rok, aby skorzystać z bezpłatnej aktualizacji. Kiedy urządzenie rozpocznie pracę z Windows 10, Microsoft zapewni mu bieżące aktualizacje funkcjonalne przez cały okres jego eksploatacji bez żadnych dodatkowych kosztów.

Już teraz użytkownikom Windows zaczynają pojawiać się powiadomienia o dostępności systemu Windows 10 i możliwości zapisania się do newslettera, który nas powiadomi o dostępności aktualizacji, kiedy ta będzie już dostępna.

Co do cen produktów, Microsoft szacuje, iż cena systemu operacyjnego Windows 10 Home będzie wynosić 119 dolarów, podczas gdy Windows 10 Pro ma kosztować kosztować 199 dolarów. Co ciekawe przejście z wersji Home na Pro będzie droższe niż zakup od razu tej ostatniej. Z informacji przedstawionej przez Microsoft wynika, że zakup Windows 10 Pro Pack będzie kosztować 99 dolarów. Warto mieć na uwadze to, że zmiana wersji Home na Pro dotyczyć też będzie oprogramowania OEM, a więc instalowanego fabrycznie na gotowych komputerach osobistych.

Źródło: Informacje prasowe, Microsoft

elpcmaniak

Informatyk z zawodu, interesuję się majsterkowaniem i elektroniką. Po godzinach lubię tworzyć...Kocham góry!

Poczytaj jeszcze...

2 komentarze

  1. Patryk Zielinski pisze:

    Ja zostaje przy mojej 7ce 🙂

  2. Marcin pisze:

    zobaczymy co z tego wyniknie 😉 czekam z niecierpliwością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.