Aktualizacje do Windows 10 Mobile

Posiadacze telefonów Lumia 550, Lumia 950 oraz Lumia 950 XL mają już dostępną aktualizację do najnowszej wersji Windows Mobile z numerem kompilacji 10.0.10586.29. Jest to dość ciekawy moment dla procesu aktualizacji gdyż była to pierwsza aktualizacja, która została udostępniona z pominięciem operatorów sieci. Dzięki temu użytkownicy na całym świecie otrzymali aktualizację niemalże w tym samym momencie.

Big day, first update worldwide (and more to come) to all phones running #Windows10 – same build as PC!

Terry Myerson

Microsoft już wspominał, że aktualizacje systemu będą odbywać się bez konieczności angażowania operatorów sieci. Słowa dotrzymał czego dowodem jest aktualizacja systemu do wersji 10.0.10586.29.

Jest to doskonała informacja dla obecnych i przyszłych użytkowników telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Począwszy od tej wersji systemu nie będziemy musieli czekać na zatwierdzanie aktualizacji przez operatorów – dotyczy to również polskich operatorów Play, Plus, Orange oraz T-Mobile. Na ten moment z nowego procesu aktualizacji skorzystają wyłącznie posiadacze telefonów Lumia 550, Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Po udostępnieniu oficjalnej aktualizacji Windows 10 Mobile dla pozostałych Lumii z szybkich aktualizacji skorzystają również pozostali użytkownicy – także ja, posiadacz Nokii Lumia 735.

Źródło: msmobile.pl

elpcmaniak

Informatyk z zawodu, interesuję się majsterkowaniem i elektroniką. Po godzinach lubię tworzyć...Kocham góry!

Poczytaj jeszcze...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.